Sincan evden eve nakliyat hizmetimiz ile müşterilerimizin nakliye firmalarına karşı olan önyargılarını kaldırmaktayız. Nakliye hizmetini en pratik, kolay ve güvenli şekilde kendilerine sunmakta ve taşınma sürecini kendileri için daha zahmetsiz hale getirmekteyiz.

Usta Nakliyat olarak sektörümüzdeki gelişmeleri takip ettiğimiz gibi geniş bir araç filosuna ve gelişmiş ekipmanlara sahibiz. Nakliye sürecinde araç ve ekipmanlarımızdan kaynaklı olarak müşterilerimizin eşyalarına herhangi hasar vermemek amacı ile araç ve ekipmanlarımızın düzenli olarak bakımlarını yaptırmaktayız. Aynı zamanda belirli periyotlar içerisinde araç ve ekipmanlarımızı yenilemekteyiz.

Sincan Evden Eve Nakliyatta Güvenilir Adres

Uzun yıllardır taşımacılık sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Bu süre zarfında her geçen gün verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırmayı amaçlayarak ilerlemekteyiz. Seneler içerisinde çok sayıda kişiye nakliye hizmeti vermiş bulunmaktayız. Deneyimli ve uzman kadromuz ile beraber verdiğimiz hizmetin müşterilerimiz açısından daha güvenilir olması adına gerekli çalışmaları göstermekteyiz.

Evden eve nakliye hizmeti alacak olan kişilerin nakliye firması seçimleri bir hayli önemli olmaktadır. Seçecekleri firmanın güvenilir olmaması, alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışmıyor olması durumunda; eşyaların, eşyaların taşındığı binanın zarar görmesi gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. Aynı zamanda nakliye süreci, taşınacak olan kişi için oldukça yorucu bir hale gelebilmektedir. Bunun yanı sıra taşınacak olan bireyler zaman kaybı yaşayabilmektedirler. Bütün bunların önüne geçebilmek amacı ile hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmeti veren firmamız; nakliye sürecinin planlanması ve yönetilmesi aşaması ile ilgilenerek müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Sincan Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz Nelerdir?

Müşterilerimizin eşyalarının herhangi bir zarar görmeden mevcut adreslerinden yeni adreslerine taşınabilmesi için nakliye hizmeti vermekteyiz. 7/24 müşterilerimiz tarafından ulaşılabilir olduğumuz gibi müşterilerimizin de her daim hizmet talep edebilecekleri bir firma olmaktayız. Müşterilerimizin en kısa süre içerisinde en güvenli şekilde taşınabilmeleri için sunduğumuz hizmetler ise aşağıdaki gibidir:

  • Müşterilerimizin eşyalarının sayısına ve boyutlarına bakılmaksızın hem şehir içi hem de şehir dışı taşıma hizmeti vermekteyiz.
  • Asansörlü nakliye hizmetimiz ile beraber müşterilerimizin eşyalarının herhangi bir zarar almadan nakliye aracına indirilebilmesini sağlamaktayız. Özellikle merdivenleri dar olan, yüksek katlı bir binada oturan müşterilerimiz için öncelikli olarak kullandığımız bir hizmet olmaktadır.
  • Usta Nakliyat olarak müşterilerimizin mağdur olmaması adına, sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyalarının hasar alması durumunda, ilgili hasarı firmamız üstlenmekte ve bu sayede müşterilerimizin maddi veya manevi değere sahip olan eşyaları konusunda mağdur olmalarının önüne geçmekteyiz.
  • Eşyaların paketlenme süreci müşterilerimiz için oldukça zorlayıcı olacağı için doğru ambalaj ve teknikler ile paketleme işlemini yapmaktayız.
  • Eşyalarının belirli bir süre depoda beklemesi gereken müşterilerimiz için eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Eşyalarını depolarımızda güvenli bir şekilde muhafaza etmekteyiz.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*