Hakkımızda

Hakkımızda

Nakliyat ve taşımacılık sektöründe profesyonel hizmetleri ile adından söz ettirmeyi başaran Usta Nakliyat firmamız, faaliyetlerine başladığı günden bu yana müşteri memnuniyetine verdiği önemle sektörde adeta bir marka haline gelmiştir. Geniş araç filosunda yer alan son model taşımacılık araçlarının yanı sıra 10 yılın üzerinde sektör geçmişi bulunan çalışanlarımız ile taşımacılık alanından tüm ihtiyaçlara en iyi şekilde çözümler üreten firmamız, evden eve nakliyat firması arayışında bulunanlar tarafından da yoğun talep görmektedir.

Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş çalışanlarımız ile nakliyat sektöründe en çok memnun kalınan firmalardan biri olan şirketimizde son model kamyon, kamyonet, yükleme araçları ve asansör araçları ile şu alanlarda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz:

  • Evden eve hızlı nakliyat
  • Şehir içi asansörlü nakliyat
  • Şehirler arası güvenilir nakliyat
  • Sigortalı ve garantili nakliyat
  • Asansörlü nakliyat
  • Parça eşya taşıma ve yerleştirme hizmeti
  • Ofis ve işyeri taşımacılığı
  • Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti
  • Eşya depolama ve muhafaza hizmeti

Hızlı ve Güvenilir Nakliyat

Nakliyat işlemlerinin müşterilerimiz açısından ne kadar stres verici ve hem fiziksel hem de ruhsal açıdan yıpratıcı olduğunun bilincinde olan deneyimli çalışanlarımız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda taşınma faaliyetlerinin çok daha kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde sonuçlanması için ellerinden gelenin en iyisini ortaya koymaktadır.

Asansörlü evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimizin eşyalarını özenle ve güvenilir bir şekilde adreslerine taşıyan çalışanlarımız bu sayede güvenilir hizmetleri ile müşterilerimizin dikkatlerini de çekmeyi başarmaktadır.Sektörde köklü geçmişi ve 10 yılın üzerindeki nakliyat deneyimi ile öne çıkan firmamız, tüm nakliyat faaliyetlerinde müşteri memnuniyetini odak noktası haline getirmeye devam etmektedir.

Her Bütçeye Uygun Fiyat Politikası

Öğrencisinden memuruna, işçisinden emeklisine kadar her bütçeye uygun profesyonel nakliyat hizmetleri sunmaya devam eden Usta Nakliyat firmamız sektörde müşterilerimize başka bir yerde bulamayacakları cazip fiyat seçenekleri sunmaktadır. Firmamızın güncel taşımacılık faaliyetleri ve profesyonel hizmetleri hakkında detaylı bilgileri şirketimizin kurumsal internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca taşımacılık faaliyetlerindeki uygun fiyatlardan yararlanmak için şirketimizin iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.