Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Taşıma işlemleri başlı başına yoğun çaba ve enerji gerektirmektedir. Bazı müşterilerimiz gerek sağlık koşulları el vermediği için gerekse de işlerinin yoğun olması sebebiyle nakliyat işlemleri öncesinde eşyalarını güvenli ve sorunsuz bir şekilde paketleyememektedir. Taşıma ve nakliyat sektöründe güvenilir hizmetin en büyük faktörlerinden biri olan eşya paketleme, üzerinde özenle durulması gereken önemli bir konudur.

Nakliyat sektöründe usulüne göre paketlenmemiş ve ambalajlaması yeterli seviyede olmayan eşyalar, taşıma işlemleri sırasına gerek kamyonun kasasında gerekse de taşıma faaliyetleri sırasında hareket halindeyken zarar görme riski ile karşı karşıyadır. Özellikle kırılabilir nitelikte olan cam, porselen ve benzeri materyallerden yapılmış eşyaların usulüne göre paketlenmesi çok büyük önem taşımaktadır.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Nakliyat sektöründe 10 yılın üzerinde deneyime ve birikime sahip olan Usta Nakliyat firmamız, evden eve nakliyat hizmetlerinin tümünde olduğu gibi talep eden müşterilerimize özel taşıma öncesinde eşya paketleme ve ambalajlama desteği de sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyden önce odak noktası haline getiren şirketimiz, faaliyetlerine başladığından bu yana nakliyat sektöründe ihtiyaç duyulan bütün işlemleri en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaya gayret etmektedir.

Eşya paketleme hizmeti özellikle yaşlı olan veya sağlık durumu taşınma sırasında eşyalarını sıkı ve güvenli bir şekilde paketlemelerine izin vermeyen müşterilerimiz tarafından adeta hayat kurtarıcı olarak görülmektedir. Taşıma işlemlerinden önce başta cam, porselen ve benzeri kırılabilir eşyalarınız olmak üzere tüm elektronik ve teknolojik aygıtlarınız firmamızın profesyonel çalışan kadrosu tarafından özenle paketlenip ambalajlanmaktadır.

Her Bütçeye Uygun Nakliyat Hizmetleri

Geniş araç filosu ve deneyimli çalışan kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine devam eden firmamız, evden eve asansörlü nakliyat firması arayışında bulunan tüm müşterilerimize bütçelerine uygun seçeneklerden yararlanma fırsatı sunmaktadır. Şirketimizin bünyesinde güler yüzlü hizmet anlayışı ile görev yapan deneyimli çalışanlarımızdan uygun fiyatlı hizmet almak istiyorsanız firmamızın internet sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Öğrencisinden memuruna, işçisinden işverenine her bütçeye uygun nakliyat hizmetleri Usta Nakliyat firmamız tarafından 7 gün 24 saat boyunca sunulmaktadır.