Eşya Depolama

Eşya Depolama

Taşımacılık sektörünün en çok tercih edilen firmalarından biri haline gelen Usta Nakliyat şirketimiz, kurulduğu günden bu yana gerek profesyonel ve tecrübeli çalışan kadrosu gerekse de geniş araç filosunda bulundurduğu son model kamyon, kamyonet, asansör araçları gibi araçları ile sektörün önde gelen temsilcilerinden biri olmayı başarmıştır. Tüm nakliyat işlemlerinde ortaya koyduğu profesyonel kalitedeki hizmet anlayışını eşya depolama hizmeti ile de müşterilere sunan firmamız, bu sayede nakliyat sektöründe bölgenin en iyileri arasında yer almayı başarmıştır.

Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdüren taşımacılık şirketimiz, her biri sektörün içinden yetişmiş deneyimli çalışan kadrosu ile sektörde fark yaratmaya devam etmektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş ve görev aldıkları bütün işlerde küçük veya büyük taşıma faaliyeti demeden aynı titizlikle hizmet sunan personelimiz, şirketimizin sektörde beğenilmesinde büyük katkı sağlamaktadır.

Eşya Depolama Hizmeti

Evden eve nakliyat firması olarak taşımacılık sektöründe 10 yılın üzerinde hizmet geçmişi bulunan firmamız, geniş araç filosunda yer alan son model kamyon, kamyonet, yükleme araçları ve asansör araçları ile müşteri memnuniyeti sağlayan hizmetlerine devam etmektedir. Usta Nakliyat şirketimizin son dönemde müşterilerimiz tarafından en çok talep gören faaliyetlerinden biri de eşya depolama hizmetidir.

Taşınma işlemleri sırasında eşyalarını bir süreliğine belirli bir depoda muhafaza etmek isteyen müşterilerimiz, şirketimizin güvenilir hizmetlerinden en uygun fiyatlarla yararlanabilme imkanına sahip olmaktadır. Güvenilir ve müşteri samimiyeti bulunan çalışan kadrosu ile eşyalarını herhangi bir endişe duymadan depolamak isteyenler şirketimizin eşya depolama hizmetinden bütçelerine uygun fiyatlarla yararlanabilme imkanına sahip olmaktadır.

Taşımacılık Sektöründe Güvenin Adresi

Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için gece veya gündüz demeden günün her saatinde profesyonel hizmet anlayışı ile güvenilir hizmet sunan firmamızda nakliyat alanında şu faaliyetler müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt vermektedir:

  • Evden eve nakliyat
  • Şehir içi nakliyat
  • Şehirler arası nakliyat
  • Sigortalı nakliyat
  • Parça eşya taşıma hizmeti
  • Asansörlü nakliyat
  • Ofis ve eşya taşımacılığı

Tüm bu hizmetlerin yanı sıra şirketimiz talep eden müşterilerimize özel eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti de sunmaktadır.