Yenimahalle evden eve nakliyat hizmetini uzun yıllardır profesyonel ve güvenli bir şekilde vermekteyiz. Usta Nakliyat olarak geniş araç filomuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile beraber, müşterilerimizin şehir içine ve şehir dışına nakliye edilecek olan eşyalarını taşımaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım sergilediğimiz için müşterilerimizin eşyalarının herhangi bir hasar almaması için gerekli özeni ve dikkati göstermekteyiz.

Hızlı ve güvenli nakliye hizmetinin tamamlayıcısı, deneyimli bir çalışan kadrosudur. Bu noktada deneyimli çalışanlarımız ile beraber müşterilerimize evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman, hizmet yaklaşımımızın farkında olan, müşterilerimize karşı çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyen, güler yüzlü kişileri çalışan kadromuza dahil etmekteyiz. Müşterilerimizin nakliye süreci ile ilgili 7/24 ekibimize ulaşabilmeleri mümkündür.

Nakliyat Firması Seçiminin Önemi

Taşınma süreci, taşınacak olan bireyler için oldukça zorlu ve yorucu bir şekilde geçebilmektedir. Böyle durumlarda nakliye işlemini tecrübesiz ekiplerin gerçekleştirmesi de taşınma sürecini daha da zor bir hale dönüştürebilmektedir. Nakliyede firmanın önemi ise; tam olarak nakliye sürecinin daha problemsiz bir süreç olabilmesi noktasında devreye girmektedir. Hem çeşitli sağlık problemlerinin yaşanmaması hem de nakliye sürecinde eşyaların maddi hasar almaması için nakliye firması seçerken dikkatli olunması gerekmektedir.

Uzun yıllardır nakliye sektöründe hizmet veren firmamız; ev taşımacılığı konusunda verdiği hizmetleri çeşitlendirmekte ve daha kaliteli hale getirmektedir. Müşterilerimizin süreç içerisinde mağdur olmamaları adına geniş araç filomuz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Hem ekibimiz hem de müşterilerimiz için profesyonel bir şekilde bu süreci yönetmekteyiz.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat İçin Hizmet Seçeneklerimiz

Evden eve nakliyede sunulan hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir:

  • Evindeki bütün eşyaları değil de sadece birkaç paça eşyayı taşımak isteyen müşterilerimiz için parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.
  • Şehir içi nakliye hizmetimizin yanı sıra Türkiye içindeki herhangi bir şehre de taşımacılık hizmeti vermekteyiz.
  • Müşterilerimizin eşyalarının paketlenmesi, demonte ve monte edilmesi aşamalarında yer almaktayız.
  • Yeni evleri henüz taşınmaya uygun olmayan müşterilerimiz için eşya depolama hizmeti vermekteyiz.
  • Müşterilerimizin eşyalarının herhangi bir zarar almaması için gerekli önlemleri almaktayız. Ancak buna rağmen beklenmedik bir şekilde eşyaları hasar alır ise; sigortalı nakliyat seçeneğimiz ile bu hasarı karşılamaktayız.

Uygun Fiyatlı Nakliyat Hizmetleri

Usta Nakliyat olarak müşterilerimize evden eve nakliyat hizmetlerini uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Saat ve gün sınırlaması olmadan müşterilerimizin talep ettikleri hizmetler doğrultusunda Yenimahalle evden eve nakliyat fiyatlarını belirlemekteyiz. Uygun fiyat politikamız ile her bütçeden bireyin nakliye hizmeti alabilmesini sağlamaktayız. Bu sayede müşteri kitlemizi daha geniş bir çevreye ulaştırmış bulunmaktayız. Nakliye hizmetlerimizin ücretlerini belirlerken müşterilerimizin mevcut adresleri ile yeni adresleri arasındaki mesafe, taşınacak olan eşyalarının sayısı, talep ettikleri ek hizmetler etkili olmaktadır. Bütçelerine göre nakliye ücretlerini kendileri belirleyebilmektedirler.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*